

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | 1 Relay |
| Supply Voltage | 100 - 230 V ac |
| Size | 48 x 48mm |
| Number of Inputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Temperature Range | 0 - +55 °C |
| Control Type | PID Controller |
| Communication Module Available | No |
| Display Type | LCD |
| IP Rating | IP65 |
| Additional Functionality | Remote Setpoint |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Range | EPC3000 |
| Input Type | Current & Voltage, mV Input, Resistance Thermometer, Thermocouple |
| Series | EPC3016 |
| Termination Type | Screw |
| Panel Depth | 90mm |
EPACK-3PH/100A/500V/XXX/V2/XXX/XXX/TCP
P6100-2-2-1-1-0-0-2
E5AC-QQ4D5M-000
EPC3008/CC/VH/R2/X/X
P4100-2-2-1-1-0-0-2-0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00