

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Size | 77 x 35mm |
| Number of Inputs | 2 |
| Number of Outputs | 3 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| IP Rating | IP20, IP65 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Range | -60 - +150 °C |
| Input Type | NTC |
| Termination Type | Screw |
| Panel Depth | 61mm |
P4100-2-2-1-1-0-0-2-0
EPACK-2PH/25A/500V/V2/TCP
KS20-10TRDR020-01
E5GC-QX1A6M-000
P6100-2-1-1-0-0-2-2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00