

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Linear, Analogue, 4-20 mA |
| Supply Voltage | 100 - 240 V ac |
| Size | 48 x 48mm |
| Number of Inputs | 2 |
| Number of Outputs | 2 |
| Control Type | ON/OFF, PID, 2-PID Controller |
| Input Type | Universal, Platinum Resistance Thermometer, PT100, Thermocouple, Analogue |
| Series | E5CN |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Termination Type | Screw terminal block |
E5CC-QX3A5M-000
EPC3008/CC/VH/D1/XX
6.532.012.300
EPC3016/CC/VH/L2/R2/ST
E5CC-QX3A5M-005
MV160LARR021U0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00