

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Rotary Angle | 90° |
| Action | Double |
| Maximum Input Pressure | 8bar |
| Maximum Operating Pressure | 8 bar |
| Cushioning Type | Not Cushioned |
| Weight | 11224g |
| Size Type | Compact |
| Series | DFPD |
DRRD-16-180-FH-PA
CDRQ2BS15-180
CRB2BW20-90SZ
DFPD-40-RP-90-RD-F0507-R3-EP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00