

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 10 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2.5m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 1.2kHz |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 1.2 kHz |
| Series | SIEN |
XSAV11373TF
Ni4-M12-VP6X-H1141
E2E-X8MB1T12 2M
BES R03KC-PSC30B-EP02
IQ10-06NNSKT0S
IM04-0B6PO-ZU1
IMB12-04BNSVC0S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00