

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Remote Level Controller |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Switch Output | NO/NC, SPDT Relay |
| Body Material | Polypropylene |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Maximum DC Voltage | 13.5V |
| Maximum Current | 27 mA |
| Series | Switch-Pro |
| Standards Met | CE, CSA |
FTW33-AA4MW5J
FTC260-AA2D1
UP56-216156
PIEZOST0-4mh20-10M
FTC262-AA34D1
LUS211-130-34-2UPN8-H1141
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00