

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Pulse Radar Level Transmitter |
| Mounting Type | Vertical |
| Body Material | Aluminium |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +130°C |
| Maximum DC Voltage | 26V |
| Maximum Current | 20 mA |
| Maximum Pressure | 3bar |
| Gasket Material | Silicone |
| Series | LR10 |
| Current Rating | 22.5 mA |
7MF1572-1EA10
SG51.XXSGBTPV
LBFH-21.010.A03020.3.4003.0
FTL31-AA4M2AAWBJ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00