

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Sump Float Level Switch |
| Mounting Type | Vertical |
| Body Material | Polypropylene |
| Cable Length | 15.2m |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Maximum AC Voltage | 250V |
| Maximum Current | 10 A |
| Maximum Pressure | 14.5psi |
| Series | Switch-Tek |
| Standards Met | CE |
LFP0300-A4NMB
FTI26-AA7NWDJ
WAVES61.EEJ2RA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00