

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Reflective Ultrasonic Liquid Level Transmitter |
| Mounting Type | Horizontal, Vertical |
| Switch Output | 2 Wire, 4 to 20 mA |
| Body Material | Polycarbonate (Cap), Polypropylene |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Maximum DC Voltage | 28V |
| Maximum Current | 20 mA |
| Maximum Pressure | 2bar |
| Series | UG06 |
| Standards Met | CE, CSA, cUS |
| Interface | USB |
RA - 222 239
LFH-SBX40G1AS10SZ0
FTI26-AA4MWDG
FTL33-AA4M2ABWSJ
FTW31-D1A2CA8A
FTE20-AA13AC41
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00