

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Logic, Relay |
| Supply Voltage | 100 - 240 V ac |
| Size | 48 x 96mm |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Display Type | LCD |
| IP Rating | IP65 |
| Series | 1250 |
| Additional Functionality | ON/OFF |
| Panel Depth | 80mm |
| Display Colour | Black |
E5EC-RX4A5M-000
600-R-R-0-0-1
702032/8-0000-23
E5AC-CX4D5M-000
TC4830-02-110/230VAC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00