

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 110 - 240 V ac |
| Size | 48 x 48mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Input Type | K Type Thermocouple |
| Mounting Type | 1/16 DIN |
| Range | 0 - +200 °C |
| Termination Type | Screw |
| Panel Depth | 89mm |
TC4830-01-110/230VAC
KS90-102-0100D-000
E5EC-QR4D5M-009
D280-113-0000D-000
1000-R0-2R-0-1
E5GC-QX1A6M-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00