

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Linear |
| Supply Voltage | 24 - 48 V ac/dc |
| Size | 48 x 48 (1/16 DIN)mm |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Control Type | ON/OFF |
| Display Type | LED |
| IP Rating | IP20, IP66 |
| Range | P 6100 |
| Series | P6100 |
| Additional Functionality | ON/OFF |
| Panel Depth | 120mm |
701080/0-01-23-30/000
PID330ML-1000
RGC1P23V42ED
702031/8-1100-23
TC4810-02-110/240VAC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00