

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Analogue, Relay |
| Supply Voltage | 20 - 27 V ac/dc |
| Size | 48 x 48mm |
| Number of Outputs | 3 |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Display Type | LCD |
| IP Rating | IP65 |
| Additional Functionality | ON/OFF |
| Series | 650 |
| Display Colour | Black |
| Panel Depth | 80mm |
ADC-48-450-U
P104/CC/VH/LRR
702110/8-0000-25/000
P116/CC/VH/RRX/R
E5C2-R20K AC100-240 0-1200
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00