

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Melt Pressure |
| Minimum Pressure Reading | 0bar |
| Maximum Pressure Reading | 200bar |
| Accuracy | ±0.25 % |
| Output Type | Current |
| Media Measured | Liquid |
| Supply Voltage | 10 - 30 V |
| IP Rating | IP65 |
401001/000-456-405-502-20-601-61/000
3500R0001G01B000
154N-001G-RT
85CV-030A-0R
3500B02B5G01E000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00