

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Electro Optic |
| Mounting Type | Horizontal, Vertical |
| Body Material | Polyethersulfone |
| Cable Length | 150mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Maximum Current | 18 mA |
| Maximum Pressure | 250psi |
PIEZOAS0-6mh20-10M
LLG710D324-004
FTM20-4M46A
GRF18S-E234LV
FTW33-AA4NW5J
PL20H-11111.111012.A03021010030
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00