

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 4.8mm |
| Colour | Clear |
| Shrunk Diameter | 2.4mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | No |
| Shrink Ratio | 2:1 |
| Sleeve Length | 60m |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -55 - +135 °C |
| Halogen Free | Yes |
| Standards Met | DEF STAN, SAE, VG |
| Series | TF24 |
323-50500 TREDUX-MA47-50/16-PO-X-BK
313-80009 TCN24-50.8/25.4-PO-X-CL
RW-175-3/8-X-STK
DWFR-24/6-0-STK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00