

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Pulses Per Revolution | 500 |
| Series | RI32 |
| Maximum Revolutions | 6000rpm |
| Output Signal Type | Push Pull |
| Shaft Type | Solid |
| Shaft Diameter | 6mm |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP40 |
| Overall Height | 27mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Switching Frequency | 200 kHz |
DBS60E-S1EC01000
DBS60E-BDAMB3600
DFS60B-S1PC10000
DFS60B-S4AA05000
DFS60B-TEEC01000
E6A2-CW5C100 P/R 2M
D5.3501.A331.0000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00