

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Pulses Per Revolution | 20 |
| Maximum Revolutions | 12000rpm |
| Output Signal Type | HTL |
| Shaft Type | Solid |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Overall Height | 55mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Mounting Type | Synchro Flange |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Switching Frequency | 200 kHz |
EM14A1D-C24-L008S
PST360G2-1A-C0011-ERA090-05K
DBS60E-THFP01024
922936
922937
8.3620.546E.1024
DFS60B-S4PK10000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00