

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Series | RI58-D |
| Pulses Per Revolution | 2500 |
| Maximum Revolutions | 6000rpm |
| Output Signal Type | RS422 |
| Shaft Type | Hollow |
| Shaft Diameter | 12mm |
| Supply Voltage | 5 V dc |
| IP Rating | IP64, IP65 |
| Overall Height | 41.5mm |
| Interface | RS422 |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
BTL7-E501-M0150-P-S32
BDK 16.05A1024-5-4
PY-1-C-050 0000X000X00
PZ-34-A-150 0000X000X00
BTL7-A501-M0100-P-S32
DBS36E-BBAK01024
RE115L8E502W6017
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00