

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Contact Configuration | 4NC |
| Push Button Actuation | Twist Release |
| Illuminated | No |
| Series | XW |
| IP Rating | IP65 |
| Push Button Shape | Round |
| Depth | 80.7mm |
| Width | 38.6mm |
| Bezel Material | Plastic |
| Push Button Material | Plastic |
| Height | 38.6mm |
1TVC101000P3206
XA1E-BV3U02TR
XB4BS8445EX
51-252.0268
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00