

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Panel Mount |
| Cutout Diameter | 30mm |
| Contact Configuration | 1NO + 3NC |
| Push Button Actuation | Twist Release |
| Illuminated | No |
| Series | XW1E |
| IP Rating | IP65 |
| Colour | Red |
| Push Button Shape | Round |
| Supply Current | 5A |
| Depth | 80.7mm |
| Push Button Material | Plastic |
| Height | 38.6mm |
216514 M22-PVS/K01
2TLA030050R0100 Smile 11 EAR Tina
3SU1801-0NA00-2AC2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00