

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 320 A |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Maximum Load Voltage | 250 V |
| Minimum Load Voltage | 0 V |
| Minimum Load Current | 190 A |
| Contact Configuration | SPST |
| Output Device | MOSFET |
| Series | PVT312 |
G3VM-31HR1(TR05)
3RF2320-1CA44
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00