

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Size | 170 x 108mm |
| Number of Inputs | Analogue |
| Number of Outputs | 3 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Control Type | PID Controller |
| Display Type | LED |
| IP Rating | IP50 |
| Range | dTRON 316 (Lab Controller) |
| Additional Functionality | ON/OFF, PID |
| Series | dTRON |
| Input Type | Universal |
| Display Colour | Red/Green |
| Panel Depth | 200mm |
| Termination Type | Screw |
AKT7112100J
EPOWER/2PH-400A/600V/230V
701052/8-01-02-00/000
3208/CC/VH/LRDX/R
TC4810-05-110/230VAC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00