

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Analogue, Changeover Relay, Relay |
| Supply Voltage | 85 - 264 V ac |
| Size | 96 x 48 (1/8 DIN)mm |
| Number of Outputs | 4 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Control Type | ON/OFF |
| IP Rating | IP65 |
| Range | Eurotherm 3208 |
| Series | 3208 |
| Additional Functionality | ON/OFF |
| Panel Depth | 101mm |
TC4830-51-110/230VAC
E5C2-R20K AC100-240 0-600
702031/8-2000-23
E5CB-Q1P AC100-240
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00