

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | PhotoMOS, Relay 10 A changeover |
| Supply Voltage | 230 V |
| Size | 90 x 22.5 x 62mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Temperature Range | -60 - +250 °C |
| Control Type | Temperature Control |
| Communication Module Available | No |
| Display Type | Dot-matrix LCD 64x80 |
| IP Rating | IP20 |
| Series | eTRON T100 |
| Input Type | KTY2X-6, PT100, Resistance Thermometer |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Panel Depth | 62mm |
40T-48-4-00-RR-0-0-0-0
E5CC-RX3A5M-006
EPC3016/CC/VH/L2/D1
ADJ-48-450-UR
E5CC-TQX3A5M-000
3216/CC/VH/RRXX/R
ID NEXT 971-PTC/NTC-230V-1NTC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00