

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | 3 Relay |
| Supply Voltage | 12 - 24 V ac/dc |
| Size | 76 x 36mm |
| Number of Outputs | 4 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Input Type | RTD |
| Series | eTRON M100 |
702031/8-1200-23
E5CC-RX3A5M-006
EJ1C-EDUA-NFLK
701511/8-0000-23/000
EPC3016/CC/VH/L2/R2/ST
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00