

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Transistor |
| Supply Voltage | 100 - 240 V ac |
| Size | 22.5 x 75mm |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Display Type | Digital |
| Additional Functionality | ON/OFF |
| Range | Panasonic KT7 |
| Series | KT7 |
| Panel Depth | 100mm |
TC4830-51-110/230VAC
3208/CC/VH/RRRX/R
E5CC-CX3A5M-004
KS42-100-0000D-000
702031/8-0000-23
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00