

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Analogue |
| Supply Voltage | 20 - 30 V ac/dc |
| Size | 96 x 96mm |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Communication Module Available | No |
| Display Type | 7-Segment LED Display |
| IP Rating | IP65 |
| Additional Functionality | ON/OFF, PID |
| Series | QUANTROL |
| Range | Quantrol LC300 |
| Panel Depth | 80mm |
| Display Colour | Red/Green |
3208/CC/VH/RRRX/R
TC4830-02-110/230VAC
701160/8-0153-001-25
TC4810-52-110/240VAC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00