

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 110 - 240 V ac |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Display Type | LCD |
| Additional Functionality | ON/OFF, PID |
| Series | iTRON |
| Range | iTRON DR100 |
DR4020 TCJ-K-R-S-T
EPC3016CCVH/R2/D1/CE
EPC3008/CC/VH/D1/XX
E5DC-RX2ASM-000
702114/8-0000-23/000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00