

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 90 - 250 V ac |
| Size | 96 x 96mm |
| Number of Outputs | 3 |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +65°C |
| Input Type | Current, Resistance Transducer, Thermocouple, Voltage |
| Series | KS42 |
| Range | E5CC |
| Panel Depth | 118mm |
P4100-2100-000R
KS40-111-0000D-000
KS90-112-0000D-000
EPC3016/CC/VH/L2/XX
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00