

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Analogue Relay |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Size | 72mm x 72mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| IP Rating | IP20, IP65 |
| Input Type | K Type Thermocouple |
650-D-R00-00000-0-G
E5CN-HR2MD-500
702113/8-0300-23/000
E5GC-RX1ACM-000
P108/CC/VL/LRR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00