

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | 1 Relay, 1 Logic |
| Supply Voltage | 110 - 240 V ac |
| Size | 48 x 24mm |
| Number of Inputs | 2 |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Temperature Range | -10 - +55 °C |
| Display Type | Segment |
| IP Rating | IP20, IP65 |
| Input Type | Analogue, Digital |
| Series | diraTRON |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Additional Functionality | PID Controller |
| Display Colour | Green, White |
SRT-N118-1A21-1-4-001
P8100-2100-0200
P6100-2-2-1-0-0-0-2
SE8350U5B11
E5C2-R20J 100-240VAC 0-300
LR04860-002
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00