

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 100 - 240 V ac |
| Size | 48 x 48mm |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Control Type | PID Controller |
| Communication Module Available | Yes |
| Display Type | LCD |
| IP Rating | IP65 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Series | PXU |
| Additional Functionality | PID Controller |
| Input Type | RTD, Thermocouple |
| Termination Type | Screw |
| Display Colour | Orange/Green |
| Panel Depth | 3.14mm |
1000-R0-2R-0-1
LR04860-002
650-D-R00-00000-0-G
IC+ 915 12V 8A TCJ/K PT100
RE55 0412008
EMPLUS 600 PT100/TCJ-K 230Vac
701160/8-0153-001-25
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00