

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Size | 96 x 48mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +65°C |
| Temperature Range | -20 - +65 °C |
| Display Type | LED |
| Input Type | RTD, Thermocouple |
| Series | CODIX 564 |
| Panel Depth | 90.5mm |
702113/8-0300-23/000
701170/8-0153-1001-23/000
E5CC-QX3A5M-005
EW7222-UNIVERSEL-PTC/NTC/PT100/4_20MA-95/240V
RE55 0412008
701080/0-01-23-30/000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00