

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Size | 96 x 48mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +65°C |
| Series | CODIX 564 |
| Input Type | K Type Thermocouple |
| Termination Type | Screw |
| Panel Depth | 90.5mm |
P108/CC/VH/LRC/R
E5C2-R20P-D 100-240VAC 0-100
701510/8-0000-25/000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00