

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Hose Outside Diameter | 10mm |
| Hose Inside Diameter | 7mm |
| Colour | Green |
| Material | PUR |
| Length | 25m |
| Maximum Operating Pressure | 8bar |
| Manufacturer Series | 1025U |
| Minimum Operating Temperature | -15°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
PUN-4X0,75-DUO-BS
PEN-8X1,25-NT
PUN-H-6X1-SW-500
PUN-H-6X1-DUO
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00