

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Electrical Phase | 1, 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Minimum Current Sensed | 0.1A |
| Maximum Current Sensed | 16A |
| Current Sensitivity | Overcurrent, Undercurrent |
| Time Delay | 0.1 - 10s |
| Series | PMA50 |
| Dimensions | 53.5 x 64.9 x 104.7mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 64.9mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Number of Poles | 1 |
| Terminal Type | Screw |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Height | 104.7mm |
| Length | 53.5mm |
| Current Range | 0.1 - 16A |
IL5881.12/100 DC12-280V 5-200kOHM
BA9043 3AC50-400Hz 230/400V
3RN2012-2BW30
1SVR730840R0400 CM-SRS.21S
1SVR730784R3300 CM-PSS.41S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00