

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Voltage Sensing Range | 380 - 440V ac |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Self Powered |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.1 - 20s |
| Series | PMV50 |
| Number of Poles | 1 |
| Terminal Type | Screw |
| Maximum Voltage Sensed | 400V ac |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 64.9mm |
| Dimensions | 35.8 x 64.9 x 104.7mm |
| Length | 35.8mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Height | 104.7mm |
K8AK-AW1 24VAC/DC
MK5880N.38/200
184779 EMR6-W500-D-1
IN9017/100 0-10V AC230V 300W
IL5882.38 AC/DC24V-230V Tv=5S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00