

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Speed |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage |
| Series | 3UG4 |
| Height | 86mm |
| Width | 22.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Length | 102mm |
| Dimensions | 102 x 22.5 x 86mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Terminal Type | Screw |
V4IM100AL20 24-240V AC/DC
LVM20A024
K8AK-VW2 100-240VAC
184774 EMR6-R400-A-2
LMCVR-500V 24-230VAC/DC
1SVR740660R0100 CM-IWS.1P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00