

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 13.5V dc |
| Input Voltage Range | 20 - 32 V dc |
| Power Rating | 250W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Output Current | 20A |
| Mounting Type | Mounting Bracket |
| Depth | 62mm |
| Width | 115mm |
| Length | 310mm |
| Load Regulation | 0.2 |
| Minimum Temperature | -20°C |
| Maximum Temperature | +25°C |
TEN 10-2412
MEF1S2403SPC
IHL0212D1509
MGJ2D051505SC
MGJ1D152005SC
TEN 40-2412WIE
MTU1S0505MC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00