

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Pulses Per Revolution | 300 |
| Output Signal Type | Quasi-Sinusoidal Wave |
| Shaft Type | Solid |
| Supply Voltage | 5 V |
| Overall Height | 18mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Mounting Type | Synchro Flange |
| Switching Frequency | 3 kHz |
BEF-MR06200APG
RS38-O/100EQ.11KB
DBS60E-TEEM03600
ARS60-G4A00360
EIL580-SC10.5BN.01024.A
E6B2-CWZ6C 1000P/R 0.5M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00