

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Pulses Per Revolution | 100 |
| Output Signal Type | Push Pull |
| Shaft Type | Solid |
| Supply Voltage | 5 - 12 V dc |
| Overall Height | 44mm |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Mounting Type | Clamping Flange |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 10 kHz |
ARS60-F4A00360
RE115L9E502W6017
DBS60E-TGFKD0100
DBS60E-BDCMB1024
PZ-67-S-100 0000X000X00
PST360G2-1A-C0011-ERA090-05K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00