

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Optical |
| Pulses Per Revolution | 1024 |
| Series | BHK |
| Maximum Revolutions | 12000rpm |
| Output Signal Type | HTL/Push Pull |
| Shaft Type | Hollow |
| Shaft Diameter | 12mm |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP42 |
| Overall Width | 40mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Mounting Type | Hollow Shaft Flange |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Connection Type | Cable output 1 m |
| Switching Frequency | â¤100 kHz |
EIL580P-TT12.5FF.01024.B
8.3610.3342.1024
AFM60S-TDSC016384
DFS60E-BEEL00250
05.2400.1122.1024
MLSE-0300A2TP0
40A100ABNH24K2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00