

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Hose Outside Diameter | 12mm |
| Hose Inside Diameter | 9mm |
| Colour | Yellow |
| Material | Nylon |
| Length | 25m |
| Maximum Operating Pressure | 19 bar |
| Application | Industrial |
| Manufacturer Series | PA2 series |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +20°C |
PUN-3X0,5-SW
PU2-0306025C
PUN-H-4X0,75-DUO
TU0425GR1-20
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00