

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Primary Voltage Rating | 230V ac |
| Secondary Voltage Rating | 2 x 30V ac |
| Power Rating | 160VA |
| Number of Outputs | 2 |
| Secondary Current | 2.67A |
| Height | 53.2mm |
| Weight | 1.8kg |
| Diameter | 105mm |
| Dimensions | 115.2 (Dia.) x 53.2mm |
| Fixing Hole Diameter | M6 |
0080P1-2-015K
RKD 2000/2x115
SFB0075-230-12
0050P1-2-015
0120P1-2-015
RKD 40/2x18
0015P1-2-018
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00