

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 15 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 64mm |
| Mounting Type | Quasi-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Quasi-Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 250Hz |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 250 Hz |
IM04-0B6PO-ZU1
Bi2-Q10S-Y1X
IMB30-20NPOVU2S
XS1M18PAS40D
UC500-30GM-E6R2-V15
Bi5-EM18-Y1X-H1141
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00