

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 12 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67, IP67G, IP69K |
| Length | 55.3mm |
| Mounting Type | Quasi-Flush |
| Housing Material | Brass |
| Width | 18mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Depth | 18mm |
| Switching Current | 16 mA |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Communication Protocol | IO-LINK |
| Maximum Switching Frequency | 500Hz |
| Shielding | Shielded |
| Switching Frequency | 500 Hz |
| Series | E2E-NEXT |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
ICB18S30N14A2IO
Bi2-G12-Y1X
UBE800-F77-SE2-V31
NBB2-12GM50-E2-C-V1
XXS30S2AM12
IME18-12BPOZC0K
IME08-02BNSZW2S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00