

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | SSR, Solid State Relay, Logic |
| Supply Voltage | 100 - 240 V ac |
| Size | 48 x 96mm |
| Number of Inputs | 2 |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Temperature Range | -10 - +55 °C |
| Control Type | ON/OFF, PID, 2-PID Controller |
| Communication Module Available | Yes |
| Display Type | 11-Segment Digital Display |
| IP Rating | IP00, IP20, IP66 |
| Range | Omron E5ED |
| Series | E5ED |
| Input Type | Universal, Platinum Resistance Thermometer, PT100, Thermocouple, Analogue |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Panel Depth | 62mm |
| Termination Type | Screw terminal block |
EW4821-UNIVERSEL-PTC/NTC/PT100/TC-SA-DI-95/240V
32H8I/AL/VH/RXXX/R
1200-RR00-00-0-1
FPRT100-110/240VAC
TC4810-05-110/230VAC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00