

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Linear |
| Supply Voltage | 100 V ac, 240 V ac |
| Size | 96 x 96 (1/4 DIN)mm |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Control Type | ON/OFF |
| Display Type | LED |
| IP Rating | IP20, IP66 |
| Range | P 4100 |
| Series | P4100 |
| Additional Functionality | ON/OFF |
| Display Colour | Red |
| Panel Depth | 110mm |
E5CS-RKJU-W AC100-240
AKT7112100J
ADJ-48-450-UR
E5C2-R20J 100-240VAC 0-200
EJ1N-TC4B-QQ
P6100-2-2-1-7-0-0-2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00