

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 100 V ac, 240 V ac |
| Size | 49 x 25mm |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Display Type | LED |
| IP Rating | IP20, IP66 |
| Series | N2300 |
| Additional Functionality | ON/OFF |
| Range | N 2300 |
| Panel Depth | 110mm |
| Display Colour | Green |
IC PLUS 915-V/I-12V
40T-72-4-01-RR-00-9
IC+ 902 12V 8A + NTC
E5CN-HQ2MD-500 24VAC/DC
LR02415-004
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00